خبر فوری

فرماندار حمص: از مداخله نظامی آمریکا متعجب نیستیم

 نظرها
فرماندار حمص: از مداخله نظامی آمریکا متعجب نیستیم
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

طلال برازی، فرماندار حمص حمله موشکی آمریکا به سوریه را خدمت به اهداف تروریستی و در راستای تامین منافع اسرائیل در دراز مدت دانست.

برازی در گفتگو با تلویزیون دولتی این کشورگفت: «این حمله باعث ایجاد وقفه در مبارزه ما با تروریسم نمی شود. اینکه آمریکا و اسرائیل از تروریسم حمایت می کنند برای ما غافلگیر کننده نیست. در زمان هرگونه حمله به زیرساخت ها و مردم سوریه، بی شک آمریکا یکی از همدستان اصلی آن حمله به حساب می آید. دسیسه و توطئه بر ضد سوریه نیاز به امکاناتی دارد که داعش، جبهه نصرت، اسرائیل و برخی کشورهای عرب منطقه ابزار آن هستند. ما امروز متعجب نیستیم که مهره های اصلی پس از شکست و ناکامی تروریست ها در ماموریت حمله به سوریه و کاستن از قدرت و اعتبار ارتش، حالا خود مستقیما وارد عمل شده اند. از اینکه آمریکا برای حمایت از مزدوران خود در هر جا مستقیم پا به میدان می گذارد شگفت زده نیستیم.»

برازی مدعی است که پایگاه هوایی هدف قرار گرفته از سوی آمریکا همواره از سوی ارتش سوریه برای انجام عملیات بر ضد داعش مورد استفاده قرار می گرفته است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.