خبر فوری

مرد گوریلی و ماراتن لندن

 نظرها
مرد گوریلی و ماراتن لندن
اندازه متن Aa Aa

تام هریسون، فردی که نام «مستر گوریل» را بر روی خود گذاشته قصد دارد مسافت ۴۲ کیلومتری ماراتن را به صورت چهار دست و پا طی کند.

او که لباس گوریل به تن دارد از روز ۲۳ آوریل همزمان با آغاز ماراتن لندن برای جلب توجه مردم به حقوق گوریل ها کار خود را آغاز کرده و تا کنون بیش از نیمی از مسیر را پیموده است. «مستر گوریل» شب ها بین ۱۰ تا دوازده ساعت استراحت می کند و روزها از ساعت ۸ صبح ماراتن را از سر می گیرد. او احتمالا جمعه شب موفق خواهد شد ماراتن را به پایان برساند.

هدف وی از این کار طاقت فرسا علاوه بر جلب توجه عمومی،‌ جمع آوری کمک مالی برای یک سازمان حامی گوریل هاست. این سازمان غیرانتفاعی در حال اجرای برنامه هایی برای حفاظت از این گونه جانوری در رواندا،‌ اوگاندا و جمهوری دموکراتیک کنگوست. به گفته جیلیان میلر، مدیر این سازمان «مستر گوریل» با جمع آوری ۲ هزار پوند می تواند حقوق سه کارمند این سازمان و هزینه های ۳ ماه را تامین کند. از زمان آغاز ماراتن «مستر گوریل» تا کنون ۱۵۰۰ پوند کمک مالی جمع آوری شده است.وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.