خبر فوری
This content is not available in your region

جمهوری چک و کمک به معلولان برای ایجاد رابطه جنسی

نظرها
جمهوری چک و کمک به معلولان برای ایجاد رابطه جنسی
اندازه متن Aa Aa

توماس پیک ۲۷ ساله مانند هر پسر جوانی از گردش با دوستان و ملاقات با دخترهای جوان لذت می برد. اما موضوعی که کمی زندگی او را با دشواری مواجه کرده برقراری رابطه جنسی است.

او از ۶ سال پیش به دلیل ابتلا به نوعی بیماری نورولوژیک قادر به راه رفتن نیست و ناگزیر از صندلی چرخدار استفاده می کند. به همین دلیل اغلب زن‌ها، حتی روسپی‌ها در برقراری رابطه جنسی با توماس تردید می کنند. او برای حل این مشکل به گروهی به نام «حق داشتن رابطه جنسی» مراجعه کرد.

هدف این گروه در جمهوری چک تشویق سکس با معلولان است. این گروه تلاش می کند افکار عمومی جامعه را با واقعیت معلولیت آگاه کند تا فرقی میان افراد جامعه گذاشته نشود. بنیان گروه بر دو واقعیت اساسی بنا شده: معلولیت واگیردار نیست و معلولیت ترس ندارد.

این گروه تا کنون تعدادی از زنان را برای ایجاد رابطه با افراد معلول آموزش داده است. هزینه مشاوره‌های این گروه ۱۲۰۰ کرون چک معادل ۴۵ یوروست.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.