خبر فوری

کیمیا علیزاده «باید جراحی شود»

 نظرها
کیمیا علیزاده «باید جراحی شود»
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

پزشکان کیمیا علیزاده٬ قهرمان تکواندوی ایران٬ می گویند بدن او آسیب دیده و باید جراحی شود.

به گفته تیم پزشکی، کیمیا علیزاده ۱۹ ساله با وجود آسیب های وارده سه عمل جراحی جدی پیش رو دارد و در صورت انجام این جراحی ها این قهرمان تکواندوی ایران دستکم یک سال از میادین دور خواهد بود.

به گزارش تسنیم به نقل از مهرو کمرانی٬ سرمربی خانم علیزاده، این قهرمان تکواندو قبل از مسابقات المپیک آسیب دیده بود اما با هدف شرکت در رقابت های ریو جراحی را عقب انداخت. خانم کمرانی همچنین افزود که بعد از جراحی مچ دست٬ پای کیمیا نیز باید جراحی شود.

با این حال به گزارش خبرگزاری ایلنا، خانم علیزاده گفته فعلا تصمیمی برای زمان جراحی نگرفته است.


کیمیا علیزاده در مسابقات جهانی تکواندو در کره جنوبی مدال نقره گرفت. او تنها زن ایرانی است که در مسابقات المپیک موفق به کسب مدال شده است.

اگرچه کسب مدال نقره از سوی او واکنش منتقدان را در پی داشت اما کیمیا علیزاده در پیامی در صفحه اینستاگرامش از اینکه موفق به کسب مدال طلا نشده از مردم عذرخواهی کرد.

حامیان او با انتشار عکس آسیب دیدگی های او خطاب به منتقدان گفتند که او با وجود این آسیب ها در مسابقات شرکت کرد و مدال نقره گرفت.


وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.