خبر فوری

انتشار خبر دیدار رهبر ایران با فرماندهان سپاه پس از پرتاب موشک به دیرالزور

 نظرها
انتشار خبر دیدار رهبر ایران با فرماندهان سپاه پس از پرتاب موشک به دیرالزور
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

پایگاه اطلاع رسانی رهبر جمهوری اسلامی ایران، روز چهارشنبه ۱۴ تیرماه خبر دیدار وی با جمعی از فرماندهان سپاه، ساعاتی پس از پرتاب چند موشک به دیرالزور سوریه در شامگاه یکشنبه ۲۸ خرداد را منتشر کرد.

آقای خامنه‌ای در این دیدار که خیلی صمیمانه توصیف شده، ضمن قدردانی از تلاش های سپاه در عرصه موشکی گفته است «هرچه می توانید روی موشک کار کنید، ببینید دشمن چقدر روی موشک حساس است، پس بدانید که چقدر کارتان مهم است. همگی می‌توانید و تا می توانید و امکان دارید کار کنید، دشمن باید سیلی بخورد.»

نیروی هوافضای سپاه پاسداران، شامگاه یکشنبه ۲۸ خرداد از پایگاه های موشکی خود در استان های کرمانشاه و کردستان تعدادی موشک میان برد زمین به زمین به سمت مراکز تجمع نیروهای داعش در دیرالزور پرتاب کرد.

بنا به اعلام سپاه پاسداران یکی از اهداف این عملیات، تنبیه داعش و تلافی دو حمله تروریستی جداگانه نیروهای آن در روز ۱۷ خردادماه در تهران بود که منجر به جان باختن ۱۷ تن و مجروح شدن ۵۶ تن شد.

رهبر جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه حکم فرماندهی محمد علی جعفری فرمانده سپاه پاسداران را برای سه سال دیگر تمدید کرد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.