خبر فوری

مهدی کروبی در پی عارضه قلبی به بیمارستان منتقل شد

 نظرها
مهدی کروبی در پی عارضه قلبی به بیمارستان منتقل شد
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

مهدی کروبی، نامزد معترض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ ایران روز دوشنبه در پی بروز عارضه قلبی به بیمارستان منتقل و بستری شد.

محمدتقی کروبی، فرزند مهدی کروبی که در لندن به سر می‌برد این خبر را در حساب توییتر خود منتشر کرد. به‌گفته وی، «پزشک وزارت اطلاعات عارضه قلبى مهدی کروبی را تشخیص داده است.»

محمدحسین کروبی، دیگر فرزند مهدی کروبی به خبرگزاری ایلنا گفت: «شب گذشته پدرم برای معاینه چشم به بیمارستان نور منتقل شد و دکتر قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت وضعیت چشم ایشان را مورد بررسی قرار داد.»

وی افزود: «امروز هم پدرم برای چکاب قلب به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل شده و پزشکان تشخیص دادند که چون ضربان قلب ایشان بسیار پایین است باید بستری شوند.»


آقای کروبی ۸۰ ساله پیش از این هم به دلیل ناراحتی قلبی مدتی را در بیمارستان بستری بود.

محمدحسین کروبی با اشاره به امکان ملاقات خانواده با پدر گفت: «هم‌اکنون مادرم پیش آقای کروبی است و من هم امروز از ایشان عیادت خواهم کرد.»

مهدی کروبی، میرحسین موسوی و زهرا رهنورد، از بهمن ماه سال ۱۳۸۹ تاکنون بدون طی روند قضایی در حصر خانگی به سر می‌برند.

وی سال گذشته با ارسال نامه‌ای به حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران از وی خواست که «از حاکمیت مستبد» بخواهد که او را در «دادگاه علنی» محاکمه کند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.