خبر فوری
This content is not available in your region

رئیس جمهور ونزوئلا: جستجو برای یافتن شورشیان مسلح در جریان است

نظرها
رئیس جمهور ونزوئلا: جستجو برای یافتن شورشیان مسلح در جریان است
اندازه متن Aa Aa

نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا می گوید، جستجو برای یافتن ۱۰ فردی که پس از دزدیدن سلاح از یک پایگاه نظامی گریخته اند، در جریان است.

به گفته او این اقدام توسط بیست نفر و در شهر والنسیا انجام شده و ۲ تن از این افراد کشته و یک تن مجروح و هفت نفر نیز بازداشت شده اند.

ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده افرادی را در پوشش لباس نظامی نشان می دهد که می گویند برای مقابله با «استبداد مرگبار» به پا خواسته اند.

مادورو در پیامی تلویزیونی به ارتش ونزوئلا به خاطر «واکنش سریع» در مقابل این حمله تبریک گفت. او همچنین این را یک «حمله تروریستی» نامید که از سوی «مزدوران» انجام گرفت.

رئیس جمهوری ونزوئلا تاکید کرد که این حمله با حمایت رهبران جنبش مخالف دولت که در آمریکا و کلمبیا مستقر هستندف انجام گرفته است.

بر اساس گزارش ها، شورشیان مسلح یک پادگان نظامی در شهر والنسیا را که تحت کنترل نیروهای وفادار به دولت است، هدف قرار حمله قرار دادند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.