خبر فوری
This content is not available in your region

پلیس لندن به دنبال دوندۀ مجرم پل «پوتنی»

نظرها
پلیس لندن به دنبال دوندۀ مجرم پل «پوتنی»
اندازه متن Aa Aa

پلیس لندن همچنان به دنبال دونده خاطی است که روز پنجم ماه می (۱۵ اردیبهشت) زن ۳۳ ساله‌ای را روی پل «پوتنی» در جنوب شرق لندن به سمت اتوبوس‌ هل داد و جان او را به خطر انداخت.

با توجه به تصاویر ضبط شده توسط دوربین‌های مداربسته، این زن در نهایت به دلیل واکنش به موقع راننده‌ای که درست در همان زمان از محل می گذشت نجات یافت. تصمیم و واکنش سریع اولیویه سالبریس، راننده اتوبوس او را به یک قهرمان تبدیل کرده است. چرا که اگر وی دیرتر می جنبید این خطر وجود داشت که سر زن عابر و قربانی خشونت بی‌جای مرد دونده زیر چرخ‌های اتوبوس له شود.

آقای سالبریس، بدنبال واکنش سریع‌اش، اتوبوس را متوقف کرده و به زن عابر که کمی جراحت برداشته بود پیشنهاد کمک داده بود.

این راننده ۴۵ ساله می گوید دونده‌ای که این زن را به سمت مسیر حرکت اتوبوس‌ هل داد باید تحت پیگیرد قانون قرار بگیرد زیرا به عقیده او، هل دادن این زن، عمدی بوده است.


به گفته پلیس لندن دونده خاطی ۱۵ دقیقه پس از وقوع حادثه بار دیگر روی پل «پوتنی» دیده شده است اما هنگامی که زن مجروح تلاش داشته با او درباره این کارش صحبت کند، او همه چیز را انکار کرده و به دویدن ادامه داده است.

هویت دونده هنوز مشخص نشده است. پلیس لندن تا کنون دو نفر را در این رابطه بازداشت و پس از انجام بازجویی آزاد کرده است.

یکی از بازداشت شدگان یک بانکدار میلیونر ۴۱ ساله بود که ضمن رد اتهام هل دادن زن رهگذر، اعلام کرد در روز حادثه در آمریکا بوده است.

فرد دیگری نیز در تاریخ ۱۲ اوت توسط پلیس بازداشت شد اما پس از انجام بازپرسی‌ها عصر همان روز آزاد شد.

پلیس از تمام شاهدان این حادثه تقاضای همکاری کرده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.