خبر فوری
This content is not available in your region

وین رونی به جرم رانندگی در حالت مستی محکوم شد

نظرها
وین رونی به جرم رانندگی در حالت مستی محکوم شد
اندازه متن Aa Aa

دادگاه شهر استاک پورت روز دوشنبه وین رونی، مهاجم باشگاه اورتون انگلستان را – که به اتهام رانندگی در حالت مستی تحت تعقیب قرار گرفته بود- را مجرم شناخت.

تعلیق گواهینامه رانندگی وی بمدت دو سال و انجام حدود صد ساعت کار عام المنفعه مجازات هایی است که دادگاه علیه این بازیکن مشهور تعیین کرده است.

براساس سیستم کیفری بریتانیا در صورتی که متهم موارد اتهامی را در بدو دادرسی بپذیرد می تواند از کاهش میزان مجازات بهره ببرد. وین رونی در آغاز دادرسی اتهامات وارده به عهده گرفت.

وین رونی همچنین با انتشار بیانیه ای ابراز امیدواری کرد که با انجام کارهای عام المنفعه بتواند عمل خود را جبران کند. وی در این بیانیه از خانواده خود، مربی، رییس باشگاه اورتون و مردم این شهر و طرفدارانش عذرخواهی کرده است.

فروارد ۳۱ ساله باشگاه اورتون و بازیکن سابق منچستریونایتد، پنجشنبه ۳۱ اوت سال جاری در نزدیکی محل سکونت خود واقع در منطقه چشایر در شمال غربی انگلستان بدلیل رانندگی در حالت مستی توسط پلیس بازداشت شد.


وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.