خبر فوری

شلیک اشتباه بالگرد روس به چند خودرو در جریان تمرین نظامی

 نظرها
شلیک اشتباه بالگرد روس به چند خودرو در جریان تمرین نظامی
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

بالگرد نظامی ارتش روسیه در جریان یک تمرین نظامی به اشتباه راکت هایی به سوی تعدادی خودرو در یک منطقه روستایی شلیک می کند.

در ویدیویی که توسط چند پایگاه خبری روسیه منتشر و در شبکه های اجتماعی به صورت گسترده به اشتراک گذاشته شده دو بالگرد دیده می شود که به سمت محل توقف چند خودرو در حرکتند و یکی از آنها ناگهان کامیونی نظامی را که در نزدیکی خودروها مستتر شده هدف شلیک چند راکت قرار می دهد.

پایگاه خبری فونتاناکای روسیه زمان وقوع این سانحه را دوشنبه هجدهم سپتامبر اعلام و تصریح کرده که یک نفر در این میان دچار ضربه شدید مغری شده است.

دومین ویدیویی که از همین محل منتشر شده لحظات پس از سانحه و خساراتی که به کامیون نظامی و خودروی جیپ متوقف شده در نزدیکی آن وارد آمده به تصویر کشیده است.

برخی از منابع خبری به نقل از روابط عمومی ارتش روسیه قفل شدن سیستم هدف گیری یکی از بالگردها بر روی یک هدف اشتباه را علت وقوع این سانحه اعلام کرده اند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.