خبر فوری

جریمه نقدی و تعلیق یک ساله برای رئیس باشگاه یوونتوس

 نظرها
جریمه نقدی و تعلیق یک ساله برای رئیس باشگاه یوونتوس
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

آندریا آنیه لی، رئیس باشگاه یوونتوس به دلیل دست داشتن در ماجرای فروش بلیط به گروه های هواداری دو آتشه به مدت یکسال از فعالیت در این باشگاه معلق و به پرداخت ۲۰۰ هزار یورو جریمه نیز محکوم شد.

فدراسیون فوتبال ایتالیا روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود سه تن دیگر از مسئولان باشگاه یوونتوس به همین اتهام به مجازاتی مشابه محکوم شده اند و جریمه ای ۳۰۰ هزار یورویی نیز برای باشگاه تعیین شده است.

بر اساس اتهام مطرح شده یک گروه مافیایی فعال در ناحیه کالابریا با نفوذ به سیستم مدیریتی این باشگاه موفق به خرید شمار زیادی از بلیط های دیدارهای یوونتوس شده و سپس بلیط ها را با قیمت های بسیار گران به هواردان دو آتشه این تیم فروخته است.


دادستان شهر تورین پیش از این در حکمی خوستار تعلیق دو سال و نیمه برای آنیه لی به اضافه پرداخت جریمه و نیز محرومیت این باشگاه از حضور تماشاگران در دو دیدار خانگی شده بود.

دستگاه رسیدگی به تخلفات ورزشی در ایتالیا همچنین باشگاه یوونتووس را به دلیل فروش دسته های متعدد بلیط به هوادران دوآتشه مورد سرزنش قرار داده است این درحالیست که فروش تنها چهار بلیط به یک فرد وجه قانونی دارد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.