خبر فوری
This content is not available in your region

تیراندازی مرگبار لاس وگاس؛ مردی داوطلبانه سلاح‌هایش را تحویل پلیس داد

نظرها
تیراندازی مرگبار لاس وگاس؛ مردی داوطلبانه سلاح‌هایش را تحویل پلیس داد
اندازه متن Aa Aa

جاناتان پرینگ، یکی از شهروندان عاشق سلاح در ایالت آریزونا، در پی حادثه تیراندازی مرگبار در لاس وگاس که منجر به مرگ ۵۹ نفر شد تصمیم گرفت تا به طور داوطلبانه سلاح‌های شخصی خود را تحویل پلیس دهد.

وی تصاویری از خود را زمانی که سلاح هایش را به پلیس تحویل می دهد در شبکه های اجتماعی منتشر کرد. به گفته آقای پرینگ واکنش‌ها به این کار او بسیار متفاوت بوده است. در حالیکه این عمل کم سابقه تحسین بسیاری را برانگیخت، درمقابل عده‌ دیگری وی را به مرگ تهدید کردند.

وی در باره کار خود چنین می‌گوید: «از اینکه چنین اتفاقی برای خانواده‌ام رخ دهد متنفرم و همین باعث شد تا ناگهان به این فکر بیافتم که بحث حمل اسلحه در آمریکا چقدر مضحک است و سلاح‌ها را تحویل دادم. اکنون من یک شهروند غیرنظامی بدون اسلحه هستم.»

جاناتان پرینگ که یک شهروند دوملیتی بریتانیایی-آمریکایی است اکنون پست خود را از اینترنت حذف کرده است اما می‌گوید که از کارش یعنی تحویل اسلحه به پلیس پشیمان نیست.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.