خبر فوری
This content is not available in your region

عضو شورای شهر تهران: معضل کودکان زباله گرد سوء استفاده جنسی است

نظرها
عضو شورای شهر تهران: معضل کودکان زباله گرد سوء استفاده جنسی است
اندازه متن Aa Aa

یکی از اعضای شورای شهر تهران می گوید «سوء استفاده جنسی» معضل اصلی کودکان زباله گرد در تهران است.

الهام فخاری، عضو پنجمین دوره شورای شهر تهران در مصاحبه با خبرگزاری ایلنا گفت: «اغلب این کودکان بیماری دارند، اما مسئله بیماری نسبت به سایر مشکلات این کودکان در اولویت نیست، چرا که از اغلب این کودکان سوءاستفاده‌های جنسی می‌شود.»

عضو شورای شهر تهران در عین حال تاکید کرد که از نظر او باید بین کودکانی که درگیر «پروژه های باندی، مافیایی و گروه های تکدی گری» می شوند و آن دسته از کودکانی که زباله گردانی می کنند تفکیک قائل شد.

سوسن مازیارفر، نماینده سازمان خیریه «جمعیت امام علی» پیش از این «ايدز، هپاتيت، حصبه، انگل روده اى، اسهال خونى، زانو و كمر درد» را از جمله بیماری های کودکان زباله گرد بر شمرده بود. وی افزوده بود: «هیچ نهاد ناظر و مسئولی وجود ندارد و معمولا “ان جی او” ها [سازمان های غیر دولتی] اجازه پیدا نمی‌کنند به این کودکان سر بزنند و مواردی داشتیم که چند نفر از همکاران ما مورد ضرب و شتم ماموران شهرداری قرار گرفتند.»

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.