خبر فوری

ان بی ای؛ مینه‌سوتا در خانه دنورناگتز را شکست داد

 نظرها
ان بی ای؛ مینه‌سوتا در خانه دنورناگتز را شکست داد
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

در ادامه رقابت های لیگ بستکبال حرفه ای آمریکا، ان بی ای، تیم مینه سوتا تیمبرولوز موفق شد در یک دیدار خانگی ۱۲۸ بر ۱۲۵ میهمان خود دنور ناگتز را از پیش رو بردارد.

دو تیم در این دیدار تماشایی رقابت بسیار نزدیکی با یکدیگر داشتند. همین مسئله سبب شد پس از تساوی امتیازها در پایان کوارتر چهارم تکلیف تیم برنده در کوارتر پنجم مشخص شود.

مینه سوتا در نهایت با اختلاف سه امتیاز فاتح یک چهارم پایانی و پیروز نهایی مسابقه شد تا با کسب بیست و دومین پیروزی فصل خود در مکان چهارم جدول کنفرانس غرب جای گیرد.

جیمی باتلر و اندرو ویگینز شوتینگ گارد و بازیکن گوش مینه سوتا هر یک با کسب ۴۲ امتیاز به همراه تاژ گیبسن دیگر شوتینگ گارد این تیم که ۴۰ امتیاز به تنهایی کسب کرد نقش به سزایی در پیروزی تیم اشان داشتند.

دنور ناگتز نیز شانزدهمین شکست فصل خود را پس از انجام ۳۵ مسابقه تجربه کرد تا دو پله پایین تر از مینه سوتا در مکان ششم جدول کنفرانس غرب قرار گیرد. 

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.