وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

نایجل فاراژ: شاید از برگزاری همه پرسی دوم برکسیت حمایت کنم

 نظرها
نایجل فاراژ
نایجل فاراژ -
کپی رایت
رویترز
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

نایجل فاراژ، رهبر پیشین حزب استقلال بریتانیا (یوکیپ) می گوید ممکن است از برگزاری همه پرسی دوم در مورد برکسیت حمایت کند.

به گفته رهبر پیشین حزب استقلال بریتانیا برگزاری مجدد این همه پرسی می تواند به حذف مقاومت ها در برابر خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا کمک کند.

نایجل فاراژ روز پنجشنبه در پاسخ به حمایت احتمالی خود از برگزاری همه پرسی دوم درباره برکسیت گفت: «شاید، فقط شاید! دارم به نقطه نظری می رسم که همه پرسی دوم را لازم می داند.»

وی در عین حال تاکید کرد که از نظر او میزان آراء در حمایت از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا در همه پرسی دوم افزایش خواهد یافت. نایجل فاراژ افزود که برگزاری همه پرسی دوم در مورد برکسیت می تواند به بحث در این باره برای یک نسل خاتمه دهد.

رای دهندگان بریتانیایی ۱۸ ماه پیش با ۵۲ درصد رای موافق در برابر ۴۸ درصد رای مخالف با خروج کشورشان از اتحادیه اروپا موافقت کردند. بریتانیا اکنون در حال مذاکره با اتحادیه اروپا در مورد شرایط خروج از این اتحادیه و آینده روابط لندن با بروکسل است.**

  • بیشتر بخوانید:

نایجل فاراژ: برکسیت می تواند در سراسر اروپا رخ دهدنایجل فاراژ: «اتحادیه اروپا باقی نمی ماند» * گرامیداشت ۶۰ سالگی توافقنامه رم؛ اتحادیه اروپا به کدام سو می رود؟