خبر فوری

یک سوم زوج های فرانسوی در سایت های دوست یابی به دنبال شریک جدید می‌گردند

 نظرها
 یک سوم زوج های فرانسوی در سایت های دوست یابی به دنبال شریک جدید می‌گردند
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

مطالعات موسسه نظرسنجی ایفوپ فرانسه نشان می دهد که ۳۳ درصد از زوجهای فرانسوی با عضویت در تارنماهای دوست یابی بدنبال شریک جدید و یا معشوقه هستند. 

این مطالعات نشان می دهند که ۲۵ درصد از فرانسوی‌ها یکی از اپلیکشن‌های دوست یابی را روی تلفن‌های همراه خود دارند. ۵۹ درصد از این فرانسوی‌ها را مردان بین ۲۵ تا ۳۴ سال تشکیل می دهند. مطالعات نشان می دهند که ۴۸ درصد از زوج‌های فرانسوی که به این قبیل سایت‌ها سر می‌زنند، موفق شده اند دست کم با یک نفر همبستری داشته باشند.

در این میان ۵۱ درصد زنان فرانسوی و ۸۱ درصد مردان در اولین دیدار با فرد جدید همبستر شده اند.

در میان زنان فعال در تارنماهای دوست یابی بیشترین آمار مربوط به زنان بین ۳۰ تا ۳۹ سال است. این آمارگیری‌ها از سوی موسسه ایفوپ در تاریخ ۲۸ دسامبر آغاز و سوم ژانویه سال جاری میلادی به پایان رسید. در این آمارگیری‌ها دو هزار و دوازده فرانسوی از افراد ۱۸ تا ۶۹ ساله در این آمارگیری حضور داشته اند.

آمارها نشان می دهند بیش از ۵۰ درصد از مردان فرانسوی و ۳۲ درصد زنان این کشور دست‌کم یکبار به همسرانشان خیانت کرده اند. در این مطالعات می خوانیم که شمار این افراد در نیم قرن اخیر افزایش بی‌سابقه‌ای داشته است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.