وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری
فعال فمن در رای دادن برلوسکونی اختلال ایجاد کرد

بدون شرح

فعال فمن در رای دادن برلوسکونی اختلال ایجاد کرد

انتخابات پارلمانی حساس ایتالیا روز یکشنبه برگزار شد و طی آن سیلویو برلوسکونی، نخست وزیر پیشین ایتالیا که حزب تحت حمایت او از بخت های اصلی پیروزی محسوب می شود طبق برنامه قلبی در انتخابات شرکت کرد.

این سیاستمدار پرحاشیه ایتالیا ظهر یکشنبه با حضور در یکی از شعب اخذ رای میلان رای خود را به صندوق انداخت. لحظاتی از ورود آقای برلوسکونی نگذشته بود که یکی از فعالان جنبش فمن سعی کرد با ایجاد اختلال مانع رای دادن او شود. این خانم جوان که بصورتی نیمه برهنه خود را روی میز رسانده بود فریاد می زد: «برلوسکونی تاریخ مصرف تو گذشته است... زمان تو سر آمده.»

این فعال فمن لحظاتی بعد به بیرون سالن هدایت شد و سیلویو برلوسکونی در حالیکه خنده بر لب داشت رای خود را به صندوق انداخت. آقای برلوسکونی با سابقه چهار دوره نخست وزیری در ایتالیا از نخست وزیری آنتونیو تایانی، رییس فعلی پارلمان اروپا و البته از دوستان نزدیکش دفاع کرده است.

مطالب بیشتر از بدون شرح