خبر فوری

بسته‌‌‌های حاوی بمب برای سیاه‌پوستان تگزاس بار دیگر قربانی گرفت

 نظرها
بسته‌‌‌های حاوی بمب برای سیاه‌پوستان تگزاس بار دیگر قربانی گرفت
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

انفجار بمبی که در یک بسته جای داده شده بود روز دوشنبه در آستین تگزاس سبب مرگ یک نوجوان و زخمی شدن یک زن شد.

پلیس شهر آستین تگزاس همچنین افزود که انفجار دیروز که سبب کشته شدن یک نوجوان ۱۷ ساله شد، به انفجار مرگباری که اوایل ماه جاری میلادی در پایتخت این ایالت روی داد و در جریان آن یک مرد ۳۹ ساله جان باخت، مربوط است.

پلیس همچنین در حال بررسی سومین انفجار از این نوع است که روز دوشنبه در خانه‌ای دیگر روی داد. هر دو خانه‌ای که بسته‌های حاوی بمب دریافت کردند متعلق به آفریقایی‌تبارها بودند.

بیشتر بخوانید:

با این حال برایان منلی، رئيس پلیس آستین در این زمینه گفت: «می‌دانیم که هر دوخانه‌ای که (روز دوشنبه) این بسته‌ها را دریافت کردند متعلق به آفریقایی‌تبارها بودند،‌ نمی‌توان انکار کرد که نفرت نژادی در بطن این جرائم بوده، اما نمی‌گوییم که دلیل آنها قطعا این امر بوده است.»

یکی از بسته‌هایی که روز دوشنبه منفجر شد، شب پیش از آن تحویل داده شده، و صبح روز بعد در برابر خانه پیدا شده بود. یک زن اسپانیایی‌تبار ۷۵ ساله که در اثر این انفجار آسیب‌ دیده بود نیز به بیمارستان منتقل شد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.