خبر فوری

ان بی ای؛ شکست خانگی میلواکی باکس مقابل لس آنجلس کلیپرز

 نظرها
دی آندری جوردان بیست و پنج امتیاز برای کلیپرز کسب کرد
دی آندری جوردان بیست و پنج امتیاز برای کلیپرز کسب کرد
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

میلواکی باکس هفتاد و یکمین مسابقه فصل خود را در جریان رقابت های لیک بسکتبال حرفه ای آمریکا، ان بی ای با شکست پشت سر گذاشت.

شاگردان جو پراتنی که در حضور بیش از هفده هزار تماشاگر خودی میزبان لس آنجس کلیپرز بودند، نتوانستند از امتیاز مسابقه در خانه به خوبی استفاده کنند در نهایت ۱۲۰ به ۱۲۷ نتیجه دیدار را به تیم میهمان واگذار کردند.

میلواکی شروع نا امید کننده ای داشت و در پایان یک چهارم ابتدایی مسابقه ۱۴ امتیاز اختلاف از حریف خود عقب افتاد. تیم میزبان در کوارتر دوم اندکی به خود آمد و توانست با ۷ امتیاز برتری نیمی از فاصله عقب افتاده را جربان کند. اما امتیاز های جبران شده در کوارتر سوم با برتری هفت امتیازی کلیپرز از دست رفت تا با دیگر میهان با ۱۴ امتیاز فاصله، امید بیشتری برای پیروزی نهایی داشته باشد.

جیانیس آنتتو کومپو، اسمال فوروارد ۲ متر و ۱۱ سانتی متری میلواکی باکس پس از هفده دقیقه بازی برای تیم اش که با ۲ ریباند، ۲ پاس تعیین کننده و کسب ۱۲ امتیاز همراه بود در انتهای کوارتر دوم از ناحیه مچ پا دچار پیچ خوردگی شد تا حضور اش در دیدارهای بعدی میلواکی در پرده ای از ابهام باقی بماند.

این بازیکن یونانی که با متوسط ۲۷.۵ امتیاز و ۱۰.۱ ریباند برای هر بازی، چهارمین بازیکن امتیاز آور فصل ان بی ای لقب گرفته، امیداوار است در یازده دیدار باقی مانده بتواند تیم اش را برای باقی ماندن در بین هشت تیم جدول کنفرانس شرق یاری کند.

میلواکی باکس در کوارتر پایانی نیز نتوانست بیش از هفت امتیاز از فاصله عقب افتاده را جبران کند تا در نهایت عدد هفت، رمز برتری نهایی لس آنجلس کلیپرز باقی بماند.

دی آندری جوردان، سنتر و آستین ریورز، پوینت گارد لس آنجلس کلیپرز به ترتیب با کسب ۲۵ و ۲۲ امتیاز بهترین بازیکنان تیم پیروز در این دیدار بودند بودند.

آبی پوشان لس آنجلسی بدین ترتیب سی و هشتمین پیروزی فصل خود را تجربه کردند تا در مکان دهم جدول کنفرانس غرب قرار گیرند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.