وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

آنتونی جاشوا و ژوزف پارکر؛ رجزخوانی دو بوکسور شکست‌ناپذیر پیش از مسابقه

 نظرها
Anthony Joshua & Joseph Parker
Anthony Joshua & Joseph Parker -
کپی رایت
Reuters/Andrew Couldridge
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

آنتونی جاشوا، بوکسور حرفه‌ای سنگین‌ وزن بریتانیا و قهرمان رقابتهای «WBA » و «IBF» می‌گوید که بدون تردید ژوزف پارکر، بوکسور نیوزیلندی را ضربه فنی خواهد کرد.

او این سخنان را روز سه‌شنبه و در جریان دیدار چهره به چهرۀ دو بوکسور مشهور بین‌المللی در شهر کاردیف ولز بیان کرد. قرار است این دو بوکسور شکست ناپذیر روز شنبه ۳۱ مارس در ورزشگاه میلنیوم این شهر برای رقابتی نفس گیر مقابل یکدیگر حاضر شوند.

آنتونی جاشوا افزود: «بی‌تردید برای ۱۲ راند مبارزه آماده‌ام. ۱۱۰ درصد. هیچ مشکلی در این باره ندارم. مطمئن هستم که من، آنتونی جاشوا، ژوزف پارکر را ناک اوت می‌کنم.»

جاشوای ۲۸ ساله که تا کنون در ۲۰ مبارزۀ حرفه‌ای خود ۲۰ پیروزی را به ثبت رسانده، در رقابت مقابل پارکر از امتیاز بزرگی برخوردار است یعنی محبوبیت بسیار بالایش در نزد تماشاگران حاضر در این ورزشگاه که به گفتۀ او بی‌تردید پیروزی در خانه را برایش رقم خواهد زد.

ژوزف پارکر ۲۶ ساله نیز در ۲۴ مبارزۀ خود ۲۴ پیروزی را به ثبت رسانده است. او نیز روز سه‌شنبه در حالی که کمربند «WBO» را به همراه داشت اعلام کرد که در این رقابت پیروز خواهد شد؛ البته افزود هنوز تصمیم نگرفته که به چه روشی حریفش را شکست دهد.

ژوزف پارکر گفت: «احساس می‌کنم که آماده و دارای اعتماد به نفس کامل هستم. حرکتهایم از هر زمانی بهتر است و با کمربندهای پیروزی به نیوزیلند برمی‌گردم. من او را شکست می‌دهم. هنوز تصمیم نگرفته‌ام که چگونه می‌خواهم او را شکست دهم. شاید ناک اوت باشد و شاید با کسب امتیاز. باید ببینم شب مسابقه چه احساسی دارم.»

بیشتر بخوانید: