خبر فوری
This content is not available in your region

آخرین حضور قهرمان جهان در لیگ جهانی موج سواری؛ در استرالیا از کوسه خبری نبود

نظرها
مایک فانینگ در مسابقات موج سواری استرالیا
مایک فانینگ در مسابقات موج سواری استرالیا
اندازه متن Aa Aa

مایک فاننینگ، قهرمان سه گانه لیگ جهانی موج سواری که آخرین حضور در مسابقات حرفه ای این رشته ورزشی مهیج را در استرالیا تجربه می کند، موفق شد از مرحله نخست این رقابت ها صعود کند.

فانینگ که تاکنون چهار بار موفق به کسب عنوان قهرمانی در «بلز بیچ» استرالیا شده در مرحله نخست سباستین زیتس و جس مندِش دو حریف آمریکایی و برزیلی خود را شکست داد و به صورت مستقیم راهی مرحله سوم این مسابقات شد. او بدین ترتیب تحسین هوادرانی را برانگیخت که برای تشویق او در آخرین مسابقه حرفه ای به سواحل استرالیا آمده بودند.

مایک فاننینگ، سه سال پیش در جریان رقابت های قهرمانی موج سواری در آفریقای جنوبی به دلیل مواجه شدن با حمله یک کوسه خبر ساز شده بود.

گفتنی است که ورزشکارانی که موفق به عبور از مرحله نخست مسابقات موج سواری استرالیا نشده اند این فرصت را دارند تا در مرحله دوم بخت خود را برای باقی ماندن در کورس رقابت بیازمایند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.