وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

ان بی ای؛ پیروزی خارج از خانه اوکلاهوماسیتی مقابل نیواورلئانز

 نظرها
راسل وستبروک، پوینت گارد ۱ متر و ۹۱ سانتی‌متری اوکلاهوما سیتی
راسل وستبروک، پوینت گارد ۱ متر و ۹۱ سانتی‌متری اوکلاهوما سیتی
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

در ادامه رقابت های لیگ بسکتیال حرفه ای آمریکا، ان بی ای تیم اوکلاهوما سیتی موفق شد به یک پیروزی دلچسب خارج از خانه دست یابد.

شاگردان بیلی دونووان که در حضور بیش از هجده هزار تماشاگر تیم میزبان به مصاف نیو اورلئانز رفته بودند در یک دیدار بسیار سخت و نزدیک ۱۰۹ بر ۱۰۴ بر حریف خود غلبه کردند تا چهل و پنجمین پیروزی را در هفتاد و هشتمین مسابقه فصل تجربه کنند.

نیو اورلئانز که از امتیاز میزبانی برخوردار بود شروع خوبی در این دیدار داشت و توانست کوارتر نخست را با هشت امتیاز برتری به پایان برساند. پلیکان ها در ادامه نتوانستند به روند موفقیت آمیز خود ادامه دهند و با واگذار کردن نتیجه در کوارترهای دوم و سوم با چهار امتیاز اختلاف به استقبال یک چهارم پایانی رفتند.

دو تیم در کواتر پایانی هر یک ۲۹ امتیاز کسب کردند تا همان چهار امتیاز اختلاف حکم به برتری نهایی اوکلاهوما سیتی دهد.

پل جرج، اسمال فوروارد ۲ متر و ۶ سانتی و راسل وستبروک، پوینت گارد ۱ متر و ۹۱ سانتی‌متری اوکلاهوما سیتی هر یک به ترتیب با کسب ۲۷ و ۲۶ امتیاز تاثیرگذارترین بازیکنان میدان بودند و سهم بزرگی در پیروزی تیم اشان داشتند. وستبروک علاوه بر این با ۱۵ ریباند و ۱۳ پاس تعیین کننده یک «تریپل دابل» را در این دیدار به نام خود ثبت کرد.

اوکلاهوما سیتی با این پیروزی در رده پنجم جدول کنفرانس غرب جای گرفت.