خبر فوری
This content is not available in your region

مدیر اداره راه نروژ به دانش‌آموزان: در کنار خیابان‌ها سکس نکنید

نظرها
مدیر اداره راه نروژ به دانش‌آموزان: در کنار خیابان‌ها سکس نکنید
اندازه متن Aa Aa

تریه مو گوستاوسن (Terje Moe Gustavsen)، مدیر اداره راه نروژ از دانش‌آموزان دبیرستانی خواسته است که در زمان برگزاری جشن پایان سال مدارس در کنار خیابان‌ها و میدان‌ها سکس نکنند.

به طور سنتی، دانش آموزان دبیرستان‌های نروژ در پایان سال تحصیلی در جشن «روس (Russ)» شرکت می‌کنند. این مراسم از روز ۲۰ آوریل تا ۱۷ می که روز ملی نروژ است در سراسر این کشور برگزار می‌شود. این جشن با نوشیدن مشروبات الکلی سنگین، مهمانی و گاها رفتارهایی برخلاف «عرف» جامعه همراه است.

تریه مو گوستاوسن که پیشتر وزیر حمل و نقل نروژ بود، معتقد است که دیدن صحنه سکس نوجوانان در کنار خیابان‌ها و میدان‌ها، حتی دورافتاده و متروکه، ممکن است رانندگان را دچار «شگفت‌زدگی بیش از حد» کرده و حواس آنان را از جاده و اصول رانندگی پرت کند.

وی با تاکید بر اینکه جشن روس باید اوقات خوشی را برای دانش‌آموزان به همراه داشته باشد، از آنان خواست تا با رعایت این مساله از بروز خطرات احتمالی و وقوع حوادثی که رانندگان را تهدید می‌کند، بکاهند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.