وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

ان بی ای؛ شکست تورنتو رپترز در سومین رویارویی با واشنگتن ویزاردز

 نظرها
 ان بی ای؛ شکست تورنتو رپترز در سومین رویارویی با واشنگتن ویزاردز
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

در ادامه دور نخست رقابت های مرحله پلی آف لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا، ان بی ای، تیم واشنگتن ویزاردز موفق شد در سومین رویارویی با تورنتو رپترز پیروز از میدان خارج شود.

شاگردان اسکات بروکس که در دو مسابقه قبلی نتیجه را به رپترز واگذار کرده بودند اینبار در خانه ۱۲۲ بر ۱۰۳ تیم میهان را شکست دادند تا به نخستین برد خود در این مرحله دست یابند.

برادلی بیل، شوتینگ گارد ۱ متر و ۹۱ سانتی متری واشنگتن ویزاردز به همراه جان وال، پوینت گارد ۱ متر و ۹۳ سانتی متری این تیم هر یک با کسب ۲۸ امتیاز از جمله بهترین بازیکنان میدان بودند و نقش به سزایی در پیروزی تیم خود داشتند.

در آنسو دیمار دروزن، شوتینگ گارد ۲ متری تورنتو رپترز با ۳ ریباند، ۴ پاس تعیین کننده و کسب ۲۳ امتیاز بهترین بازیکن تیم اش بود.

در پایان سومین رویارویی، تورنتو اینک ۲ بر ۱ از واشنگتن ویزاردز پیش است. چهارمین مسابقه دو تیم روز یکشنبه در واشنگتن برگزار می شود که در صورت پیروزی تیم میزبان برنده نهایی روز چهارشنبه در پایان دیدار پنجم مشخص خواهد شد.

تورنتنو رپترز تیم نخست جدول کنفرانس شرق است و واشنگتن ویزارد در رده هشتم این جدول قرار دارد.