وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

مظنون ارتکاب قتل‌های سریالی آریزونا خودکشی کرد

 نظرها
فرد مظنون به قتل های سریالی آریزونا
فرد مظنون به قتل های سریالی آریزونا -
کپی رایت
رویترز
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

مرد مظنون به قتل های سریالی روزهای گذشته در ایالت آریزونای آمریکا پس از آنکه روز دوشنبه هتل محل اقامتش از سوی پلیس محاصره شد، خودکشی کرد.

دوایت لامون جونز، ۵۶ ساله مظنون به قتل شش نفر از جمله یک روانپزشک بود. پلیس آریزونا بر این باور است که استیون پیت، روانپزشک ۵۹ ساله اولین قربانی دوایت لامون جونز بود.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی پیوندید

جسد پنج قربانی دیگر نیز پس از قتل این روانپزشک که روز پنجشنبه گذشته روی داد کشف شد. بنا به اعلام پلیس هر کدام از قربانیان به نحوی از انحاء با فرایند طلاق دوایت لامون جونز و تلاش او برای کسب حضانت فرزندش در سال ۲۰۰۹ میلادی ارتباط داشتند.

استیون پیت یکی از روانپزشکانی بود که در جریان روند رسیدگی به پرونده طلاق دوایت لامون جونز وظیفه سنجش سلامت روانی او را برعهده داشت.

همسر سابق دوایت لامون جونز با صدور بیانیه ای شوهر پیشین خود را فردی معرفی کرد که از «اختلال عاطفی» رنج می برده است.

محاصره هتل محل اقامت فرد مظنون به قتل های سریالی روزهای گذشته در آریزونا پس از تعیین هویت چهارمین قربانی صورت گرفت. بنا به اعلام پلیس قتل پنجمین و ششمین قربانی تنها ساعاتی پیش از خودکشی فرد مظنون انجام شده بود.