وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

نبرد نهایی؛ فرانسه یا کرواسی؟

 نظرها
نبرد نهایی؛ فرانسه یا کرواسی؟
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

کرواسی یا فرانسه، کدامیک جام را به خانه می‌برد؟ پاسخ این سوال تا چند ساعت دیگر مشخص می‌شود، اما انقدر هیجان این بازی بالاست که از ساعت‌ها پیش هواداران دو تیم به خیابان‌ها آمده‌اند تا تیم محبوب خود را تشویق کنند.

هزاران طرفدار فرانسه و کرواسی از بامداد یکشنبه در مقابل محل برگزاری بازی در مسکو جمع شده‌اند و هرکدام شعارهای خود را سرمی‌دهند.

تنها بامداد یکشنبه ۷ هواپیمای چارتر از زاگرب به سمت مسکو پرواز کردند تا صدها طرفدار این تیم را به روسیه برسانند. قیمت هر بلیط هواپیما برای این روز بیش از ۱۶۰۰ یورو بود.

از این میان اما تنها هزار و پانصد طرفدار خوش‌شانس کرواسی توانسته‌اند بلیط بازی را تهیه کنند. قیمت این بلیط‌ها از ۴۰۰ تا ۱۰ هزار یورو، بسته به جایگاه در نوسان است.

فرانسوی‌ها نیز امیدوارند در فردای جشن ملی ۱۴ ژوئیه، جشن قهرمانی‌شان هم برگزار کنند. نزدیک به ۱۰۰ هزار نیروی پلیس در سراسر کشور امنیت تجمع‌ها بعد از پیروزی احتمالی را بر عهده گرفته‌اند.

هزاران نفر نیز خود را از فرانسه به روسیه رسانده‌اند تا از نزدیک شاهد یکی از مهم‌ترین بازی‌های تیم ملی کشورشان باشند.

بیشتر بخوانید: