خبر فوری
This content is not available in your region

باغ وحش مصری الاغ‌ رنگ شده را گورخر جا زد

نظرها
باغ وحش مصری الاغ‌ رنگ شده را گورخر جا زد
اندازه متن Aa Aa

یک باغ وحش در مصر متهم شد که چند الاغ را رنگ کرده تا گورخر به نظر برسند.

گردشگری به نام محمود سرحان در حال بازدید از باغ وحش کوچک داخل «پارک شهر بین‌المللی قاهره»، متوجه نکته جالبی شد و عکس‌هایی از یک گورخر این باغ وحش گرفت و روی اینترنت منتشر کرد.

به تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

برخی از کاربران اشاره کردند که گوش‌های این گورخر کشیده، تخت و لکه‌دار هستند و بعد بحث‌هایی درباره نژاد این حیوان روی شبکه‌های اجتماعی به راه افتاد.

محمد سرحان به یورونیوز گفت:‌ «با همان نگاه اول فهمیدم که این حیوان الاغ است نه یک گورخر چون خودم نقاش هستم،‌ شکل و شمایل الاغ را خوب می‌شناسم و گورخر را هم همینطور، برای همین فهمیدنش آسان بود.»

ویدئویی را که یک گردشگر دیگر از این حیوانات تهیه کرده در زیر می‌بینید.

مسئولان پارک ملی در قاهره منکر این شدند که این گورخر در واقع یک الاغ است اما این نخستین بار نیست که یک باغ وحش سعی می‌کند بازدیدکنندگانش را فریب بدهد.

سال ۲۰۰۹ نیز باغ‌ وحشی در غزه دو الاغ را رنگ کرده بود تا گورخر به نظر بیایند. یک باغ وحش چینی هم در سال ۲۰۱۳ حیوانی را نوعی شیر آفریقایی معرفی کرده بود اما بعد از مدتی معلوم شد این حیوان یک سگ غول‌پیکر و پشمالو از «نژاد ماستیف تبتی» بوده است.

بیشتر بخوانید:

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.