وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

ترامپ: بعدا فهمیدم به‌ استورمی دانیلز و کارن مک دوگال پول‌ پرداخت شده است

 نظرها
ترامپ: بعدا فهمیدم به‌ استورمی دانیلز و کارن مک دوگال پول‌ پرداخت شده است
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا می‌گوید در زمان پرداخت حق‌السکوت به زنانی که با آن‌ها رابطه جنسی داشته، از ماجرا خبر نداشته است.

آقای ترامپ چهارشنبه و در گفتگو با شبکه فاکس نیوز گفت تنها بعد از پرداخت این پول از سوی وکیل سابق خود مایکل کوهن به استورمی دانیلز و کارن مک دوگال، از ماجرا خبردار شده است. رئیس جمهوری ایالات متحده افزود مبالغ پرداخت شده از حساب شخصی او پرداخت شده و نه از حساب کارزار انتخاباتی جمهوریخواهان.

روز سه‌شنبه، مایکل کوهن، وکیل سابق دونالد ترامپ اتهام تخلف مالی در جریان کارزار انتخابات ریاست جمهوری را پذیرفته بود. رئیس جمهوری آمریکا پیش از گفت‌وگو با فاکس نیوز، از منافورت، رئیس کارزار انتخاباتی‌اش تقدیر کرده و به کوهن تاخته بود.

بیشتر بخوانید:

رویترز
سارا هاکبی سندرز، سخنگوی کاخ سفیدرویترز

روز چهارشنبه همچنین کاخ سفید بار دیگر بر بی‌گناهی آقای ترامپ تاکید کرد. سارا هاکبی سندرز، سخنگوی ریاست جمهوری آمریکا در پاسخ به خبرنگاران گفت: «رئیس جمهور هیچ کار غلطی انجام نداده و هیچ اتهامی متوجه او نیست.»

همزمان با بالا گرفتن بحث درباره تخلفات کارزار انتخاباتی آقای ترامپ، چاک شومر، رهبر دموکرات‌ها در مجلس سنای ایالات متحده خواستار تعویق جلسه استماع برت کاوانا، نامزد پیشنهادی رئیس جمهوری برای عضویت در دادگاه عالی این کشور شده است.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید