وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

منبع امنیتی آمریکا: ارسال بسته پستی مشکوک به مواد منفجره به اوباما و کلینتون

 نظرها
منبع امنیتی آمریکا: ارسال بسته پستی مشکوک به مواد منفجره به اوباما و کلینتون
کپی رایت
رویترز
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

رسانه های آمریکا از ارسال بسته پستی مشکوک به مواد منفجره به خانه بیل و هیلاری کلینتون، رئیس جمهوری پیشین و وزیر خارجه اسبق آمریکا خبر می دهند.

پلیس فدرال آمریکا اعلام کرده که در حال تحقیق در مورد بسته پستی مشکوکی است که در نزدیکی خانه بیل و هیلاری کلینتون کشف شده است. گزارشها حاکی است که بسته ارسالی به منزل رئیس جمهوری پیشین آمریکا مشابه بسته ای است که روز دوشنبه گذشته به منزل جورج سوروس ارسال شده بود.

از سوی دیگر سرویس مخفی آمریکا نیز اعلام کرده است که یک بسته پستی مشکوک به منزل باراک اوباما، رئیس جمهوری سابق نیز ارسال شده است.

مطالب یورونیوز را در واتس‌اپ دریافت کنید

یک منبع ارشد در کاخ سفید اعلام کرد که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا از تهدیدات علیه بیل و هیلاری کلینتون و باراک اوباما آگاه شده است. به گفته وی کاخ سفید موضوع را «بسیار جدی» تلقی می کند.

بسته های مشکوک به مواد منفجره در حالی به منازل باراک اوباما و بیل و هیلاری کلینتون ارسال شده است که کمتر از دو هفته به برگزاری انتخابات میان دوره ای آمریکا باقی مانده است.

شبکه «سی ان ان» گزارش داده است که بسته مشکوکی نیز به کاخ سفید ارسال شده است. با این حال یک منبع آگاه این گزارش را تکذیب کرده است.

از سوی دیگر یک بسته مشکوک نیز در مرکز «تایم وارنر» در نیویورک کشف شده است. به دنبال کشف این بسته مشکوک مرکز «تایم وارنر» تخلیه شد. پلیس نیویورک اعلام کرده که فعلا بر این باور است که وضعیت «تحت کنترل» است.

بیشتر بخوانید: