خبر فوری

پنجاه هزار هوادار پرشور در بی سابقه ترین جلسه تمرینی یک تیم فوتبال

نظرها
پنجاه هزار هوادار پرشور در بی سابقه ترین جلسه تمرینی یک تیم فوتبال
اندازه متن Aa Aa

هوارادان تیم بوکاجونیورز در آرژانتین با حضور پنجاه هزار نفری در آخرین جلسه تمرینی این تیم مقابل ریورپلاته پیش از دیدار رفت فینال جام لیبرتادورس اتفاقی استثنایی را در تاریخ این باشگاه و نیز دنیای فوتبال رقم زدند.

مسئولان و کادر فنی بوکاجونیورز که تیمشان در دیدار رفت فینال و در ورزشگاه خانگی با تساوی ۲ بر ۲ مقابل میهمان متوقف شده بود تصمیم گرفتند در آخرین جلسه تمرینی پیش از دیدار برگشت درهای ورزشگاه لابومبونرا را به روی هواداران باز کنند.

این اقدام با استقبال بی سابقه و شگفت انگیز هواداران مواجه و سبب شد تا پنجاه هزار نفر با حضور در استادیوم به تشویق و حمایت بازیکنان محبوب خود بپردازند.

در طول این جلسه سی دقیقه ای تمرینی هواداران با شعارهای خود از بازیکنان بوکاجونیورز خواستند که هرطور شده برنده دیدار برگشت شوند و جام را از آن خود کنند.

یک هوادار پرشور که از شدت هیجان به وجد آمده و سعی داشت با ورود به زمین خود را به بازیکنان محبوب خود برساند توسط ماموران امنیتی دستگیر شد؛ اما این قائله با دخالت کارلوس توس، مهاجم سرشناس بوکاجونیورز خاتمه یافت.

کارلوس توس سپس از دیگر بازکنان تیمش خواست همگی به ابراز احساسات هواداران پاسخ دهند و از حضور آنها قدردانی کنند.

لیبرتادورس معتبرترین مسابقات باشگاهی در منطقه آمریکای جنوبی و یکی از پربیننده‌ترین رویدادهای ورزشی دنیا است.

بازی برگشت دیدار نهایی کوپا لیبرتادورس روز شنبه میان بوکاجونیورز و ریورپلاته برگزار می شود.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.