خبر فوری

تعلیق پروازها در فرودگاه هانوفر آلمان

 نظرها
تعلیق پروازها در فرودگاه هانوفر آلمان
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

فرودگاه هانوفر آلمان به دلیل ورود یک خودرو به داخل محوطه ورودی آن بسته شد. در حال حاضر پروازهای روز شنبه این فرودگاه به تعویق افتاده است. راننده خودرو در باند فرودگاه توسط پلیس متوقف و بازداشت شد.

رسانه‌های محلی اعلام کرده‌اند که شماره پلاک خودروی متوقف شده توسط پلیس این کشور، لهستانی بوده است. پلیس آلمان در حال بررسی است که آیا راننده خودروی ثبت شده با پلاک لهستانی تحت تاثیر استفاده از مواد مخدر اختلالی داشته یا نه؟ آنها همچنین در تلاش اند تا ارزیابی کنند آیا راننده به دنبال انجام یک حمله بوده یا به دلیل دیگری با ماشین به سوی گیت ورودی رفته است.

حضور کارشناسان خنثی کردن بمب

کارشناسان خنثی کردن بمب نیز به گفته پلیس به‌ روال همیشه خودرو را وارسی کرده‌اند. تمامی ترمینال‌های فرودگاه هانوفر به جز ترمینالی که شیشه ورودی گیت آن با ماشین برخورد کرده، باز خواهد بود. هنوز مشخص نیست که پروازها تا چه زمانی در حالت تعویق باقی بماند. فرودگاه هانوفر آلمان از جمله فرودگاه‌های اصلی این کشور به شمار نمی‌آید.

بیشتر بخوانید:

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.