خبر فوری

انفجار قوی در پاریس جان ۳ نفر را گرفت

 نظرها
انفجار قوی در پاریس جان ۳ نفر را گرفت
کپی رایت
عکس از رویترز
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

به دنبال وقوع انفجار شدید در منطقه نهم پاریس، پایتخت فرانسه سه نفر کشته شدند.

منابع خبری پیش از این اعلام کرده بودند که به دنبال وقوع این انفجار ۳۶ نفر زخمی شدند که جراحت ۱۲ نفر از آنها «شدید» گزارش می شود.

بنا به تازه ترین گزارشها دو آتش نشان و یک تبعه اسپانیایی به دنبال وقوع انفجار در منطقه نهم پاریس جان باخته اند.

گزارشها حاکی است که این انفجار در یک نانوایی روی داده است و به ساختمان آن آسیب جدی وارد شده است. هر چند دلیل وقوع این انفجار به طور رسمی هنوز اعلام نشده است اما پلیس احتمال می دهد که نشت گاز دلیل وقوع این انفجار قوی بوده باشد.

مطالب یورونیوز را در واتس‌اپ دریافت کنید

رویترز
انفجار در پاریسرویترز

به دنبال وقوع این انفجار نیروهای آتش نشانی در محل حادثه حضور یافتند. شدت این انفجار به حدی بود که به مغازه ها و ساختمان های اطراف آسیب زیادی وارد شد. شیشه های شماری از مغازه های اطراف بر اثر انفجار شکسته شده است.

شماری از گردشگرانی که در هتل های اطراف محل انفجار سکونت داشتند به دنبال وقوع این انفجار تصمیم به ترک محل اقامت خود گرفتند.

ادوارد فیلیپ، نخست وزیر و کریستوف کستنر، وزیر کشور فرانسه در محل حادثه حضور یافتند. یک بالگرد نیز برای کمک به عملیات امداد و نجات بر فراز منطقه نهم پاریس به پرواز در آمده بود.

عکس از رویترز
یکی از مجروحان انفجار پاریسعکس از رویترز
وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.