خبر فوری
گلچین ویدئوهای بدون شرح هفته: از تقلید صدای درناها تا بازی تاج و تخت در هتل یخی

بدون شرح

گلچین ویدئوهای بدون شرح هفته: از تقلید صدای درناها تا بازی تاج و تخت در هتل یخی

در گلچین ویدئوهای بدون شرح این هفته ویدئوی جشنواره زمستانی تقلید صدای درناها، رقص نورهای سبز رنگ در فنلاند و تداعی محیط سریال «بازی تاج و تخت» در هتل یخی در فنلاند را مشاهده می‌کنید.

در جشنواره زمستانی در هوکایدو در شمال غربی ژاپن، شرکت کنندگان صدای درناها را تقلید کردند. درناهای تاج قرمز برای این منطقه از ژاپن به‌عنوان یکی از گنجینه‌های طبیعی کشور شناخته می شوند.

نورهای سبز و صورتی که با عنوان شفق قطبی شناخته می‌شوند، در آسمان فنلاند در مرز با روسیه پدیده فوق‌العاده ای را به تصویر کشیده است. این رقص نور پنجشنبه شب بعد از نیمه شب آغاز شد و به مدت نیم ساعت ادامه داشت.

دوازده هنرمند با استفاده از ۴۰۰ هزار کیلوگرم یخ در فنلاند مجسمه هایی ساخته اند که برای بازدیدکنندگان محیطی مشابه آنچه که در سریال «بازی تاج و تخت» دیده می شود تداعی می کند.

این مجسمه ها در هتلی یخی در لاینیو در فنلاند با همکاری شرکت «اچ بی او» ساخته شده است. شرکت «اچ بی او» سازنده سریال «بازی تاج و تخت» است. این سریال موفق ترین محصول «اچ بی او» محسوب می شود.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

مطالب بیشتر از بدون شرح

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.