وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

برنده لاتاری یک میلیارد و پانصد میلیون دلاری بالاخره خودش را معرفی کرد

 نظرها
 برنده لاتاری یک میلیارد و پانصد میلیون دلاری بالاخره خودش را معرفی کرد
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

شخصی در ایالت کارولینای جنوبی اعلام کرده است که برنده خوش شانس مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون دلاری بلیط بخت آزمایی است. این فرد بلیط بخت آزمایی، لاتاری، را ماه اکتبر برده بود اما تا امروز سکوت اختیار کرد.

پیش از این، آخرین و بالاترین مبلغ بلیط بخت آزمایی که نصیب یک نفر شده بود، ۸۷۸ میلیون دلار بود. هم اکنون، برنده ساکن ایالت کارولینای جنوبی آمریکا رکورد برد با بیش از یک میلیارد دلار را زده است.

نخستین بار دبیر کمیسیون برگزاری این لاتاری به خبرنگاران اعلام کرد که پیروز خوش شانس از اهالی کارولینای جنوبی است.

بیشتر بخوانید:بلیط برنده لاتاری ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلاری در آمریکا به فروش رفت

این ایالت یکی از معدود مناطق آمریکاست که به برندگان لاتاری اجازه می دهد نام خود را مخفی نگاه دارند. در دلاور، جورجیا، کانزاس، مری لند، داکوتای شمالی و اوهایو و تگزاس هم برنده می تواند هویت خود را مخفی نگاه دارد.

عدم اعلام نام برنده این لاتاری میلیاردی باعث شده بود فرضیه هایی، از جمله اینکه «کمیسیون برگزاری این بخت آزمایی دروغ می گوید و یا اینکه فرد برنده مجرم و فراری است»، در رسانه ها مطرح شود. عددهای برنده این لاتاری عبارت بودند از: ۵،۲۸،۶۲،۶۵، ۷۰

به کانال تلگرام یورونیوز بپیوندید