خبر فوری

تحقیق در مورد احتمال فرار مالیاتی نیمار در اسپانیا

 نظرها
تحقیق در مورد احتمال فرار مالیاتی نیمار در اسپانیا
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

اداره مالیات اسپانیا در حال تحقیق در مورد پاداش دریافتی نیمار، مهاجم تیم پاری سن ژرمن و انتقال او به پایتخت فرانسه در سال ۲۰۱۷ است.

روزنامه ال موندو در حالی گزارشی در مورد تحقیق مالیاتی از نیمار منتشر کرده که اداره مالیات اسپانیا به پرسش خبرگزاری فرانسه در این مورد پاسخی نداده است.

به گزارش ال موندو اداره مالیات اسپانیا قصد دارد دریابد که مهاجم برزیلی سابق بارسلونا مالیات پاداش دریافتی برای تمدید قراردادش با بارسلون و سپس مالیات مبلغ دریافتی برای انتقال به پاری سن ژرمن را در اسپانیا پرداخت کرده است یا خیر.

نیمار در سال ۲۰۱۷ از نظر مالیاتی ساکن اسپانیا محسوب می شده و باید درآمد خود را در این کشور به اداره مالیات اعلام می کرده است. از این نظر تفاوتی بین درآمد سال ۲۰۱۷ نیمار در اسپانیا یا فرانسه وجود ندارد.

پرداخت پاداش به نیمار از سوی باشگاه بارسلونا به جدال حقوقی بین مهاجم پاری سن ژرمن و باشگاه سابقش تبدیل شده است و جلسه دادگاه کار اسپانیا در این مورد قرار است روز ۲۱ مارس (اول فروردین) برگزار شود.

باشگاه بارسلونا و نیمار در تابستان سال ۲۰۱۶ به هنگام تمدید قرارداد مهاجم برزیلی در مورد پرداخت پاداش به او با یکدیگر مذاکره کرده بودند. باشگاه بارسلونا پس از انتقال نیمار به پاری سن ژرمن از پرداخت ۲۶ میلیون یورو پاداش تمدید قرارداد نیمار خودداری کرد.

به کانال تلگرام یورونیوز بپیوندید.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.