خبر فوری

برند «ال چاپو»، به مالکیت همسر او به زودی عرضه می‌شود

 نظرها
برند «ال چاپو»، به مالکیت همسر او به زودی عرضه می‌شود
کپی رایت
عکس از رویترز
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

همسر ال چاپو، یکی از بزرگترین قاچاقچی های مواد مخدر در جهان، خط تولید پوشاکی با نام «ال چاپو» را راه اندازی می‌کند.

اما کورونل اسپرو که ۲۹ ساله است از سال گذشته پس از بازداشت و استرداد و دادگاهی کردن ال چاپو در به همراه فرزندان خود در نیویورک مستقر شده است. خانم اسپرو، همسر ال چاپوی ۶۱ ساله به روزنامه نیویورک دیلی اعلام کرده است که قصد دارد برند پوشاک به نام «ال چاپو» را راه اندازی کند.

ال چاپو که در زندان است اجازه تولید پوشاک به نام خود را داده است. همسر وی می گوید امضای ال چاپو بخشی از لوگوی این برند خواهد بود. وی به نیویورک دیلی گفت که پروژه تولید خطوط لباس را سال ها با همسرش در سر داشته است.

کورونل اسپرو و خواکین گوزمن مشهور به ال چاپو دو فرزند دوقلو دارند که امسال وارد هفتمین سال زندگی شده اند. برند تولید پوشاک و لباس ال چاپو بصورت آنلاین محصولاتش را عرضه خواهد کرد.

ال چاپو در ماه فوریه در دادگاه آمریکا به حبس ابد محکوم شد. خوآکین گوزمان معروف به اِل چاپو، رهبر یک کارتل بزرگ موادمخدر موسوم به «سینالوآ» در مکزیک که پس از دستگیری به آمریکا تحویل داده شده بود، توسط دادگاهی در نیویورک در ۱۰ مورد اتهامی از جمله توزیع هروئین و کوکائین در آمریکا، پول‌شویی و اداره کسب و کاری تبهکارانه، مجرم شناخته شد.

به کانال تلگرام یورونیوز بپیوندید

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.