خبر فوری
This content is not available in your region

پلاکاردهای «نه به جنگ با ایران» در کارزار انتخاباتی سندرز

نظرها
پلاکاردهای «نه به جنگ با ایران» در کارزار انتخاباتی سندرز
کپی رایت
تصویر از ویدیوی رویترز
اندازه متن Aa Aa

در جریان کارزار انتخاباتی برنی سندرز، نامزد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هوادارن وی تابلوهایی در دست داشتند که بر روی آن نوشته شده بود: «نه به جنگ با ایران».

آقای سندرز از مخالفان سرسخت سیاست‌های دونالد ترامپ است و تا کنون بارها نسبت به ‌آغاز جنگ علیه ایران هشدار داده است. او پیش از این گفته بود: «جنگ با ایران فاجعه مطلق خواهد بود.»

وی در یکی از کمپین‌های انتخاباتی خود در سانفرانسیسکو با اشاره به این‌که «همه به شکست ترامپ فکر می‌کنیم» گفته بود: «باید ببینیم بهترین روش شکست دادن دونالد ترامپ چه خواهد بود؟»

برنی سندرز ۷۷ ساله، طیف چپ حزب دموکرات آمریکا را نمایندگی می‌کند و به‌ویژه مورد حمایت جوانان است.

وی نابرابری در توزیع ثروت و درآمد را یکی از مشکلات اصلی ایالات متحده می‌داند و بر این باور است که این دو عامل باعث از بین رفتن طبقه متوسط در این کشور شده‌اند.

رای گیری برای تعیین نامزد نهایی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری در ماه فوریه سال ۲۰۲۰ آغاز می‌شود. نخستین ایالتی که رای گیری برای تعیین نامزد حزب دموکرات در آن برگزار خواهد شد ایالت آیووا خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.