وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

دوچرخه سواری؛ مرحله هفتم «تور دوفرانس» را خرونوخن هلندی فتح کرد

 نظرها
دوچرخه سواری؛ مرحله هفتم «تور دوفرانس» را خرونوخن هلندی فتح کرد
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

دیلان خرونوخن، رکابزن هلندی تیم «جومبو» روز جمعه موفق شد در پایان هفتمین مرحله از رقابت های دوچرخه سواری فرانسه موسوم به تور دو فرانس زودتر از دیگر پیشتازان از خط پایان عبور کند و فاتح این مرحله شود.

این مرحله در مسافتی به طول ۲۳۰ کیلومتر میان «بلفور» و «شلون- سور- سون» برگزار شد که در نهایت رکابزن هلندی با اختلافی بسیار اندک نسبت به دو رقیب استرالیایی و اسلوواک یعنی کالب ایوان از تیم «لوتو» و پیتر ساگان از تیم «بورا» مقام نخست را از آن خود کرد.

خرونوخن ۲۶ ساله که در نخستین مرحله از این مسابقات در بلژیک دچار سانحه شده و از دوچرخه سقوط کرده بود بدین ترتیب چهارمین پیروزی مرحله ای در توردوفرانس را به نام خود ثبت کرد.

این پیروزی اما تغییری در جدول کلی مسابقات ایجاد نکرد به نحوی که جیولیو چیکونه ایتالیایی از تیم تِرِک همچنان جای خود را در صدر جدول حفظ کرد.

هشتمین مرحله از مسابقات بین المللی دوچرخه سواری فرانسه، توردوفرانس روز شنبه برگزار می شود و رکابزنان در مرحله مسافتی به طول ۲۰۰ کیلومتر میان «ماکون» و «سنت اتین» را خواهند پیمود.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید