خبر فوری

کشف کارگاه تولید فراری و لامبورگینی تقلبی در برزیل

 نظرها
کشف کارگاه تولید فراری و لامبورگینی تقلبی در برزیل
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

پلیس برزیل یک کارگاه تولید خودروهای گرانقیمت فراری و لامبورگینی تقلبی را در ایالت سانتا کاتارینا در جنوب این کشور کشف کرد.

در جریان کشف این کارگاه، پدر و پسری که دست به ساخت مدل‌های تقلبی خودروهای گرانقیمت زده بودند دستگیر شدند.

آنها با استفاده از شاسی‌های خودروهای قدیمی و تقلید ظاهر خودروهای فراری و لامبورگینی با استفاده از فایبرگلاس، مدل های تقلبی می ساختند و سپس این خودروها را با قیمت‌های بسیار پایین‌تر از قیمت خودروهای اصلی می فروختند.

این خودروهای تقلبی بین ۴۳ تا ۵۹ هزار یورو به فروش گذاشته شده بودند در حالی که قیمت واقعی فراری و لامبورگینی بین ۳۵۵ تا ۷۰۹ هزار یورو است.

تحقیقات پلیس نشان می دهد که ساخت این خودروهای گرانقیمت تقلبی بر اساس تقاضای مشتری‌ها انجام می شده است و آگهی ساخت این خودروها روی شبکه‌های اجتماعی تبلیغ شده است.

پلیس در هنگام کشف این کارآگاه با ۸ خودروی نیمه آماده مواجه شد.

پیش از این تولید اجناس تقلبی به کفش و لباس، ساعت و جواهرات و قطعات اتومبیل محدود بود اما ظاهرا با ساخت خودروهای لوکس تقلبی، تولید اجناس تقلبی وارد مرحله جدیدی شده است.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.