خبر فوری
This content is not available in your region

دو جوان آمریکایی به قتل یک پلیس ایتالیایی اعتراف کردند

نظرها
دو جوان آمریکایی به قتل یک پلیس ایتالیایی اعتراف کردند
اندازه متن Aa Aa

پلیس ایتالیا دو جوان آمریکایی را به جرم قتل یک افسر پلیس در شهر رم دستگیر کرد.

این دستگیری پس از آن رخ داد که پلیس ایتالیا جسد بی‌جان ماریو چرچلو رگا را روز جمعه پیدا کرد. این افسر پلیس با هشت ضربه چاقو از پای در آمده بود.

پلیس ایتالیا روز شنبه لی الدر ۱۹ ساله و گابریل کریستین ۱۸ ساله را در هتل محل اقامتشان در رم دستگیر کرد. این دو جوان پس از دستگیری به قتل افسر پلیس اعتراف کردند.

ماجرا از مشکوک شدن ماریو چرچلو رگا به دو جوان آمریکایی آغاز می‌شود. جایی که این دو آمریکایی به دنبال تهیه مواد مخدر بودند. افسر پلیس که به همراه همکارش به لباس مبدل در محل حضور داشت، با دو جوان وارد گفتگو می‌شوند که ماجرا به مشاجره تبدیل می‌شود. دو جوان آمریکایی که چاقوی بزرگی با خود به همراه داشتند به افسر جوان حمله و با ۸ ضربه او را به قتل می‌رسانند.

این دو جوان هر دو اهل سانفرانسیسکو بوده‌اند. افسر پلیس ۳۵ ساله اما به تازگی از ماه عسل بازگشته بوده است.

متئو سالوینی، وزیر کشور ایتالیا با اعلام همدردی با خانواده ماریو، او را یک قهرمان ملی خوانده و وعده داده که دو جوان آمریکایی باید تاوان کار خود را بپردازند. آقای سالوینی همچنین با اعلام شماره حسابی از مردم خواست تا کمک‌های نقدی خود را برای خانواده ماریو واریز کنند.

قتل این افسر پلیس موجب بهت بسیاری از مردم در ایتالیا شده است و پیام‌های همدردی بسیاری در شبکه‌های اجتماعی برای بازماندگان ماریو منتشر شده است.