خبر فوری
This content is not available in your region

دواین جانسون پردرآمدترین بازیگر مرد جهان شد

نظرها
دواین جانسون پردرآمدترین بازیگر مرد جهان شد
کپی رایت  عکس از خبرگزاری فرانسه
اندازه متن Aa Aa

دواین جانسون، بازیگر آمریکایی در صدر فهرست پردرآمدترین بازیگران مرد جهان قرار گرفت.

به گزارش نشریه فوربس ستاره فیلم های «جومانجی» و «سریع و خشن» از ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ تا ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ میلادی ۸۹ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار درآمد داشته است.

این رقم شامل دستمزد او برای ایفای نقش در آثار سینمایی و سهم او از درآمد فیلم ها می شود.

دواین جانسون در سال گذشته در جایگاه دوم پردرآمدترین بازیگران مرد قرار گرفته بود. جورج کلونی، هنرپیشه و کارگردان آمریکایی سال گذشته در صدر فهرست پردرآمدترین بازیگران مرد سینما قرار داشت.

کریس همسورث، هنرپیشه استرالیایی و رابرت داونی جونیور، بازیگر آمریکایی پس از دواین جانسون در فهرست پردرآمدترین بازیگران مرد جهان در جایگاه های دوم و سوم قرار دارند.

بنا به این گزارش کریس همسورث ۷۶ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار و رابرت داونی جونیور ۶۶ میلیون دلار درآمد داشته اند.

از دیگر بازیگرانی که نامشان در میان ۱۰ بازیگر مرد پردرآمد جهان دیده می شود می توان به بردلی کوپر، کریس ایوانز و پل راد اشاره کرد.

بردلی کوپر بخش اعظم درآمد خود را از فیلم «ستاره ای متولد شده است» به دست آورده است. به گزارش فوربس ۴۰ میلیون دلار از مجموع ۵۷ میلیون دلار درآمد بردلی کوپر از این فیلم به دست آمده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.