وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری
گلچین ویدئوهای هفته؛ از ماساژ با «حوله آتشین» تا تخریب ساختمان در دالاس

بدون شرح

گلچین ویدئوهای هفته؛ از ماساژ با «حوله آتشین» تا تخریب ساختمان در دالاس

این هفته شاهد سه ویدئو در گلچین ویدئوهای بدون شرح هفته هستیم. این ویدئوها از مصر، آمریکا و ترکیه به دست ما رسیده است. در اولین ویدئوی این هفته شاهد ماساژ با «حوله آتشین» از سوی ماساژور مصری هستیم.

یک ماساژور مصری برای تسکین دردهای عضلانی مراجعان به سالن خود در استان غریبه از آتش استفاده می کند. عبدل رحیم سعید، ۳۵ ساله از یک روش قدیمی مربوط به دوره فراعنه مصر استفاده می کند که به «حوله آتشین» معروف است.

در دومین ویدئوی منتخب این هفته شاهد تخریب ساختمان یک بانک در شهر دالاس در ایالت تگزاس آمریکا هستیم. این ساختمان روز یکشنبه گذشته تخریب شد. یک پهپاد تصاویر مربوط به تخریب این ساختمان را به ثبت رساند.

در سومین ویدئوی منتخب این هفته شاهد تصاویری از انفجار در یک کارخانه مواد شیمیایی در ترکیه هستیم. این انفجار دو مجروح بر جای گذاشت. به گزارش خبرگزاری آناتولی دو آتش نشان در جریان عملیات امداد و نجات مصدوم شدند.

مطالب بیشتر از بدون شرح