خبر فوری
This content is not available in your region

انفجاری مهیب در یک کارخانه هیوستون ایالت تگزاس را لرزاند

نظرها
انفجاری مهیب در یک کارخانه هیوستون ایالت تگزاس را لرزاند
کپی رایت
AP
اندازه متن Aa Aa

انفجاری مهیب در یک کارخانه پلی پروپیلن در هیوستون تگزاس این شهر را به لرزه در آورد. صدای این انفجار که در بامداد روز جمعه به وقت تگزاس روی داد، تا چند کیلومتری محل وقوع حادثه شنیده شده است.

پلیس هیوستون می‌گوید یک کارگر در این کارخانه حضور داشته که اطلاعی از سرنوشتش در دست نیست. مقامات محلی می‌گویند ابتدا باید آتش کنترل شود تا پس از آن نیروهای امدادگر بتوانند برای یافتن این کارگر وارد ساختمان شوند.

بعد از وقوع این انفجار آتش و دود حاصل از آن تا چندین مایل مشاهده شده است. پلیس فدرال مسیرهای منتهی به این ساختمان را برای تسهیل امر امداد، مسدود کرده‌است.

پلی پروپیلن یک ترکیب شیمیایی است که از هوا سبکتر است و از بین می رود. صفحه توییتری شهرداری هیوستون می‌گوید هیچ مشکل آلودگی شیمیایی به وجود نیامده و کیفیت هوا در مناطق اطراف مشکل خاصی ندارد.

ساکنان یک محله در نزدیکی محل انفجار به شبکه ان بی سی گفته‌اند پس از انفجار، پنجره‌های آنها شکسته شده و درهای پارکینگ هم خراب شده است.

هنوز دلیل اصلی این انفجار مشخص نشده، اما نیروهای امداد یک نفر را برای درمان به بیمارستان رسانده‌اند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.