خبر فوری
This content is not available in your region

ولادیمیر پوتین تا چه حد در روسیه محبوبیت دارد؟

نظرها
ولادیمیر پوتین تا چه حد در روسیه محبوبیت دارد؟
اندازه متن Aa Aa

ولادیمیر پوتین، نخست وزیر روسیه شانس برتر پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری چهارم مارس سال جاریست. با این حال، اعتراضات گسترده به نتایج انتخابات پارلمانی دسامبر گذشته، نشان داد که ولادیمیر پوتین، مخالفانی پرشمار دارد. این شماره از برنامه بیست و پنج ثانیه به انتخابات آتی ریاست جمهوری روسیه، مقبولیت عمومی ولادیمیر پوتین و نقش اپوزیسیون این کشور در این رقابت سیاسی می پردازد
 
اولین مهمان این برنامه، ولادیمیر چیژوف، نماینده روسیه در پارلمان اروپا است. او معتقد است آقای پوتین در آزادترین وسالم ترین انتخابات ریاست جمهوری برنده خواهد شد.

گری کاسپاروف، قهرمان سابق شطرنج جهان، نامزد پیشین رقابت های ریاست جمهوری روسیه و از سران یکی از گروههای مخالف ولادیمیر پوتین، از دوبی در این برنامه شرکت دارد. او ولادیمیر پوتین را به آل کاپون، تبهکار آمریکایی شبیه می داند.

خانم لیلیا شیبانووا، مدیر مرکز مستقل نظارت بر انتخابات روسیه است. او از مسکو در این گفتگو شرکت کرده است. رسانه های حامی کاخ کرملین، در جریان ناآرامی های پس از انتخابات پارلمانی، خانم شیبانووا را متهم کردند که عامل قدرت های غربی در روسیه است.
وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.