خبر فوری
This content is not available in your region

وثیقه ۲میلیون دلاری برای رپر مشهور آمریکایی

نظرها
وثیقه ۲میلیون دلاری برای رپر مشهور آمریکایی
اندازه متن Aa Aa

شوگ نایت، تهیه کننده موسیقی و رپر مشهور به اتهام تصادف منجر به مرگ یک تن در حومه لس آنجلس و گریختن از صحنه برای ساعاتی بازداشت و به قید وثیقه ای ۲میلیون دلاری آزاد شد.

بر اساس گفته های پلیس این چهره محبوب جوانان بعد از ظهر پنجشنبه با یک دستگاه وانت، دو تن را در برابر یک رستوران زیرگرفته است. در این سانحه یک تن کشته و دیگری مصدوم شده است. شوگ نایت ۴۹ ساله به همراه وکیل خود به پرسش های پلیس جنایی پاسخ داد. او یکی از بنیانگذاران شرکت مطرح تهیه و تولید موسیقی «دث رو رکوردز» است.

برخی از گزارش ها به نقل از شاهدان عینی حاکی است که این چهره مشهور دقایقی پیش از تصادف، با دو فردی که زیرگرفته شده اند بحث و جدل کرده بود. با این همه وکیل شوگ نایت در برابر پلیس لس آنجلس از این سانحه به عنوان تصادفی غیرعمد یاد کرده است. پلیس تحقیقات گسترده ای را در دست دارد و این خبر توجه رسانه های بزرگ ایالات آمریکا را جلب کرده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.