خبر فوری
This content is not available in your region

بازگشت راکی: «کرید»، فیلم تازه سیلوستر استالونه

euronews_icons_loading
بازگشت راکی: «کرید»، فیلم تازه سیلوستر استالونه
اندازه متن Aa Aa

سیلوستر استالونه با فیلم تازه ای از راکی به پرده نقره ای بازگشته است. فیلم «کرید»، ماجرای تازه این قهرمان فیلم های حادثه ای است که سال ۱۹۷۶ در سینما متولد شد.

سال ۲۰۰۶، سیلوستر استالونه اعلام کرده بود که «راکی بالبوآ» آخرین فیلم این مجموعه خواهد بود. اما ٩ سال بعد راکی جدید روی فرش قرمز در لس آنجلس گفت: «این فیلم حالت زندگینامه ای و شخصی دارد، صرفا یک فیلم سینمایی نیست و جنبه تجارتی آن مهم نبود. اما طی ساختن فیلم که دو سال و نیم طول کشید بارها به ادامه کار شک کردم. ولی کارگردان ادامه داد و حق با او بود.»

فیلم، داستان پسر آپولو کرید، رقیب پیشین راکی است که برای یادگرفتن مشت زنی به فیلادلفیا می رود و از راکی بالبوآ، رقیب پدرش می خواهد او را آموزش دهد. مایکل بی جردن نقش این شخصیت را ایفا می کند.

رایان کوگلر، کارگردان و نویسنده فیلم می گوید: «از وقتی که فیلمسازی را شروع کردم می خواستم فیلمی درباره مشت زنی بسازم. ورزش فوق العاده ای است، به زیبایی به زبان سینمایی ترجمه می شود و همیشه فیلم های موفقی هستند. صرف نظر از پس زمینه داستانی، این ورزش برای کارگردان ها بخوبی قابل اقتباس است. من با راکی بزرگ شدم و هوادار آن بودم. ولی فکر نمی کردم روزی یک فیلم راکی بسازم.»

اکران فیلم «کرید» از ۲۷ نوامبر در آمریکا و کانادا شروع می شود و طی ماه های دسامبر و سپس در ژانویه در سینماهای بسیاری از کشورهای دنیا نمایش داده می شود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.