خبر فوری

نشأت ملحم، مظنون تیراندازی به ساکنان تل آویو کشته شد

 نظرها
نشأت ملحم، مظنون تیراندازی به ساکنان تل آویو کشته شد
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

فرد مظنون به تیراندازی به روی عابران در اولین روز سال جدید میلادی در شهر تل آویو، به ضرب گلوله پلیس اسرائیل کشته شد.

این فرد متهم که «نشأت ملحم» نام داشت، روز جمعه اول ژانویه پس از تیراندازی به سوی مردم حاضر در تراس کافه ای در یکی از خیابانهای تل آویو، متواری و پنهان شده بود. حمله او منجر به مرگ سه نفر شد و این حادثه شماری زخمی نیز بر جای گذاشت.

پدر نشأت ملحم با دیدن تصاویر ثبت شده توسط دوربین های مدار بستۀ فروشگاهی که در مجاورت محل تیراندازی بود فرزندش را شناخت و موضوع را به پلیس اطلاع داد. او از پلیس اسرائیل خواست پیش ازآنکه فرزندش مرتکب قتل دیگری شود، او را دستگیر کنند.

تحقیقات مأموران پلیس، آنها را یک هفته بعد از وقوع حادثه به سوی شمال اسرائیل و مخفیگاه فرد متهم کشاند اما سرانجام تیراندازی میان نشأت ملحم و نیروهای امنیتی اسرائیل منجر به مرگ او شد.

این شهروند عرب اسرائیلی ۳۱ ساله، برای پلیس اسرائیل چهره ای شناخته شده بود. او پیش از این به دلیل حمله به یک سرباز اسرائیلی مدت چهار سال را در زندان سپری کرده بود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.