خبر فوری
This content is not available in your region

واکنش ساکنان نیویورک به نتایج انتخابات سه شنبه بزرگ

نظرها
euronews_icons_loading
واکنش ساکنان نیویورک به نتایج انتخابات سه شنبه بزرگ
اندازه متن Aa Aa

واکنش ساکنان نیویورک به نتایج انتخابات سه شنبه بزرگ که در آن هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ به عنوان نامزد برتر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه در بیشتر ایالتها به پیروزی رسیدند، متفاوت بود.

پابلو لاو، یکی از رای دهندگان آمریکایی می گوید: «این یک تصمیم بسیار بزرگ است. فکر نمی کنم ترامپ برای ایالات متحده آمریکا خوب باشد و فکر می کنم که قویترین نامزد در حال حاضر هیلاری است.»

پیرو آیالا، دیگر رای دهنده آمریکایی می گوید: «من با این افراد که ممکن است رئیس جمهور آمریکا شوند اصلا موافق نیستم. من مایلم که شهردار سابق بلومبرگ [مایکل بلومبرگ] انتخاب شود.»

لیزا آساپووا، دیگر ساکن نیویورک می گوید: «فکر نمی کنم که هیچکدام از این نامزدها برای اداره کشور واجد شرایط باشند. متاسفانه هیچ راه حل مطمئنی در حال حاضر وجود ندارد.»

ساکنان نیویورک معتقد بودند نمی توان چندان روی این افراد به عنوان رئیس جمهور آینده آمریکا حساب کرد و احتمال می دادند که جدال در آخرین مرحله انتخابات، میان هیلاری کلینتون و برنی ساندرز باشد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.