خبر فوری
This content is not available in your region

موسیقی پرانرژی الکترو - آفریقایی خواننده آفریقای جنوبی

euronews_icons_loading
موسیقی پرانرژی الکترو - آفریقایی خواننده آفریقای جنوبی
اندازه متن Aa Aa

«پوتیت نوآر» خواننده آفریقای جنوبی پس از انتشار اولین آلبوم خود، اکنون عازم یک تور اروپایی است. یانیک لونگا، با اسم هنری «پوتیت نوآر» اهل کیپ تاون در آفریقای جنوبی است. او که در کودکی در کلیسا گیتار می نواخت تحت تاثیر یک آلبوم الکترو کنیایی به این ژانر موسیقی گرایش پیدا کرد و با تمرین زیاد، نتیجه کار او آلبومی با آوای ویژه الکترونیک، ترکیب پرکاشن و تکرار گیتار بلوز آفریقایی است.

«پوتیت نوآر» موسیقی آلبوم خود به نام «زندگی زیبا است» را موج نوی سیاه می نامد و می افزاید: ««آلبوم موج نو است البته قبلا هم می گفتیم موج نو که فقط به موج نوی موسیقی مربوط بود. ولی حال موج نو کلی تر است. یک موج نوی زیبایی شناسی آفریقایی، جنبش زیبایی شناسی آفریقایی است. ما آفریقایی هستیم و ساخت آفریقا.»
«پوتیت نوآر» که ساکن لندن است می گوید زندگی در این کلان شهر را دشوار یافته اما امیدوار است موسیقی آلبوم تازه به نام زندگی زیبا است الهام بخش باشد. آلبوم او با استقبال منتقدین همراه بوده و خواننده آفریقای جنوبی بزودی تور اروپا و آمریکا را شروع می کند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.