خبر فوری
This content is not available in your region

پیروزی شیفرین در مسابقه اسلالوم سوئیس در روز قهرمانی هانسدوتر

نظرها
euronews_icons_loading
پیروزی شیفرین در مسابقه اسلالوم سوئیس در روز قهرمانی هانسدوتر
اندازه متن Aa Aa

میکائیلا شیفرین روز شنبه موفق شد آخرین مسابقه اسلالوم فصل زنان را فتح کند و به بیستمین پیروزی خود در رقابت های جام جهانی اسکی آلپاین دست یابد. این اسکی باز آمریکایی که دو مدال قهرمانی جهان در سالهای ۲۰۱۳ و ۲۱۰۵ و نیز طلای المپیک ۲۱۰۴ را در کارنامه دارد، در مجموع دو نمایش خود بر روی پیست سن موریتس سوئیس با ثبت رکورد ۱ دقیقه و ۴۳ ثانیه و ۹۶ صدم ثانیه در جایگاه نخست ایستاد.

ورونیکا زوزولوا اسکی باز زن اسلواک نیز در ارتفاعات سوئیس عملکردی خوبی داشت و توانست با ۲ ثانیه و ۳ دهم ثانیه اختلاف نسبت به شیفرین بر روی سکوی دوم این مسابقه بایستد.

اما فریدا هانسدوتر سوئیسی که پیش از این قهرمانی اش در ماده اسلالوم مسجل شده بود در این مسابقه نیز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد تا در پایان گوی بلورین را در میان تشویق هموطنانش بلند کند. او با کسب این جام به سه فصل قهرمانی بلامنازع شیفرین در این ماده پایان داد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.